• |
ide | kryesore

Majk tregon për ndarjen nga e dashura

Paparazzi, SliderKohët e fundit në media u fol se reperi i ka dhënë fund lidhjes së tij disa mujore me Melita Nushi.

Duket se thashethemet kanë qenë të vërteta sepse në një intervistë për “Prive” ai konfirmoi se është single. Lidhja ka përfundur prej disa javësh dhe tashmë reperi është beqar.

Majk foli edhe për projektet e ardhshme ku premtoi disa surpriza për publikun.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *