• |
ide | kryesore

Deklarata e fortë e Klodiana Lalës: Xhisiela është peng

Lajme, Të fundit


Gazetarja Klodiana Lala deklaroi në emisionin “opinion” se prokuroria ka ngritur një akuzë zyrtare për oficerin Gentian Citozi me pretendimin se ka favorizuar Rexhep Rrahjën.

“Ndërkohë prokuroria ditën e sotme ka ngritur një akuzë të rëndë zyrtare për Gentian Citozin, me pretendimin se ai ka kryer veprime favorizuese për Rexhep Rrahjën”, – tha Lala ndërsa i tha në sy Xhisielës se kishte frikë se ajo ishte ende peng.

“Ju keni dalë nga një hotel dhe ke dalë me trauma. Ndërsa ke shkuar tek mjekësia ligjore. Ke telefonata pafund, ke një përgjim ambiental. Ti sot duhet të marrësh kurajën ta denoncosh dhunën. Unë uroj të jetë kështu siç thoni ju, por nuk dua që të ketë gra të dhunuara. Faktet deri tani flasin kundër jush. Dyshoj se ajo është marrë peng.

Unë e kam shumë të vështirë ta besoj gjithë këtë deklaratë që dha sot Xhisiela Maloku. Pasi shoh shumë detaje në dosjen e Prokurorisë dhe të verifikuara zyrtarisht” – tha Lala. ©LAPSI.al


4 Comments

  1. Duke qene vete e perdhunuar nga Adriatik Llalla dhe e mar peng nga ai I duken sikur dhe te tjerat jane peng

  2. Lyrashet rilindas, komentues te felliqur ne fjalorin e vokobolarin qe i karakterizon, qe permendin biografite, e stisin per ngjarie, sikur kane ndodhur, eshte pa fytyresia e shprehja me e djallezuar e djajeve qeveritare, dhe e ketij ;Ipaemer,,NDYRESIRE” Na fol per faktet e psikologjine e kesaj vajze qe po prano dhunen, e nuk nxjerr dhunuesin, nuk nxjerr kercenimet, shantazhet, por i mohon vetem e vetem per tere ato presione e menyra zagaresh qe e kane detyruar te mohoi ate qe e ka deponuar me shkrim. A e shihni se ku kemi arrire? Kjo eshte gjendja,,,,,,Tek nesundon mafia e krimi shteteror e pike,, ndac e pranoni, ne daci jo, por ky eshte realiteti qe jemi sot, por mos te jemi neser.

  3. o rilindas i pa emer si nuk ke fytyre qe diskuton ne kete menyre po kjo eshte edukata juaj si e perdhunuseve qeveritaret

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *