• |
ide | kryesore

Flet ekspertja: Xhisiela e ka të shkruar në ballë që është kërcënuar

Lajme, Të funditE ftuar në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili në Top Channel, Mirela Arqimandriti e cila përfaqëson Aleancën Gjinore për Zhvillim”, u shpreh se Xhisiela Maloku është duke gënjyer dhe se frika dhe dhuna e saj i duken në “ballë”.

“Xhisiela është e dhunuar dhe gënjen. Është tipike nga një djalë me një prind të një force politike dhe ajo nuk pranon këtë fakt. Në vend që sot të ishte në emision Xhisiela duhet të ishte në mbrojtje. Ajo, motra dhe mamaja duhet të mbrohen nga shteti. E ka të shkruar në ballë që është e kërcënuar dhe dhunuar“, – u shpreh Arqimandriti.6 Comments

  1. Merruni me perdhunimin qe beri xhelal Mziu apo skeni bythe se Maloku eshte dhe trim,e perdhunuara jeton nen mbrojtje ne bruksel

    1. nje muter jane te gjithe. Perse nuk flasin per studentet qe perdhunonte Azem Hajdari ? Ne shqiperi duhet te bjeri bomba atomike . Vetem ajo eshte zgjidhja.

  2. Jo o njerez jo. Do perfunduar ajo reforma ne drejtesi. Nuk eshte rastesi qe kan nxier te gjith dhembet dhe duan te shqyejn njeri tjetrin. Po u vien fundi te gjithve atyre qe kan ber padrejtesi. Duroni dhe pak, dite me te mira do vin dhe cudira kemi per te pare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *