• |
ide | kryesore

FOTO/ Publikohet SMS-ja e Xhisielës kundër gazetareve të TCH, Eni Vasili dhe Anila Hoxha

Lajme, Të fundit


25-vjeçarja Xhisiela Maloku u përplas fort me gazetaren Eni Vasili duke e akuzuar se i kishte manipuluar intervistën dhënë për Top Channel. Gazetarja nga ana e saj tha se asgjë nuk ishte manipuluar, por ishte Xhisiela që pas saj kërkoi anulimin e intervistës. Por përplasja vazhdon. Në një tjetër emision të quajtur “Fol me psikologen” që transmetohet online është publikuar një SMS e Xhisielës që akuzon gazetaret Eni Vasili dhe Anila Hoxha se e kanë vënë nën presion.

“Intervista ime e pare qe dhashë per Top Channel per “Open” ishte interviste shume e qete dhe ashtu sic une isha komode me thane se nuk ka dhe erdhen me morën nje interviste ku une pak minuta me pare kisha kaluar nje gjendie shume te rende emocionale dhe me ndërhyrje te njepashershme te gazetares Anila Hoxha une jam ndjere si nen presion dhe si ne hetuesi.

Mua ajo interivste me ka bere shume keq nga ana psikologjike tani pak pak minuta nga intervista dhe serish kalova ne nje gjendje depresive nuk e di si dy femra arritën te benin ate gje vetëm per interesat e tyre perosnale! Intervista ime te Opinion ishte me vullnetin tim te lire! I qëndroj me bindje te polte intervistës se Opinionit!!”, – thuhet në mesazhin e Xhisielës.

Mesa duket 25-vjeçares nuk i kanë pëlqyer as “të palarat” që dolën në emisionin “Open” ku u zbulua kush e shoqëronte vajzën pavarësishts e ajo gënjeu kur tha se lëvizte me taksi. ©LAPSI.al


3 Comments

  1. po te fevziu kur ike kush te beri keq.po TAXI i rames qe te solli pse nuk e the.nuk ke faj se po i re ne dor rishi,prenges,ndokes,ndreut e rrajave edhe muti te behet mjalt.sa mir qe vetem ti e rrama me rrajat nuk po genjeni.

  2. Sado te perpiqen dhunuesit e kesaj vajze dhe vete kjo vajze nuk mbulohet dielli me shoshe qe e verteta eshte ndryshe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *