• |
ide | kryesore

Pas përplasjes me banorët për shkollën, PD kallëzon penalisht policinë në Elbasan

Lajme, Të fundit

Mbyllja e shkollës në Mengël të Elbasanit solli një përplasje mes banorëve dhe policisë.

Pjesë e protestës së mbajtur ditën e djeshme ishin edhe përfaqësues nga opozita.


Sot mësohet se Partia Demokratike përmes deputetit Luçiano Boçi ka depozituar një kallëzim penal për komisariatin e Elbasanit.

Sipas PD-së policët kanë ushtruar dhunë edhe ndaj fëmijëve.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu