• |
ide | kryesore

Basha nxjerr VIDEO-n: Si po e mbysin ekonominë koncesionet e Ramës

Lajme, Të fundit

Lulzim Basha publikoi një Video ku tregon se si partneriteti Publik Privat dhe konçensionet korruptive të qeverisë së Edi Ramës po i marrin frymën Shqipërisë.


Sipas Bashës, PPP-të dhe konçensionet korruptive i kanë shkaktuar një dëm prej 2 miliardë e 180 milionë euro ekonomisë shqiptare.


POSTIMI: 

2 miliardë e 180 milionë Euro! Koncesionet korruptive dhe PPP-të po e mbysin ekonominë.

9 Comments

  1. Byth byth o Basha . Keto qe ti thua ne i dime me mire se ty se po i heqim ne kurriz .
    Fol per çeshtjen Xhafa . Vepro ose largohu .

  2. Qenia njeri, e jeta ne nje vend, e meson, e ambjenton njeriun qe ta shijoi jeten , deri kur ate e ka komplekse me kerkesat e mundimin . Tek ne ndodh e kunderta, jetojme qe te na mashtrojne, e vjedhin, e te na shfrytezojne, e prape jemi te kenaqur, sepse kerkojme nga opozita ,,,,ate qe dua une,,,. Nese s;jemi ne gjendje qe shume, e shumeplatforma, e ankesa per ekonomine qe na ka fundosur ky pushtet, nese ligjin ky e ka per vehte, nese pushtetin e mban me bandite, nese cdo dite kyKM< i dale boje me genjeshtrat na i pelqeka nje populli, atehere,,,,,perse u dashka opozita?? Taktika, e diversioni i ketyre kuqaleve me taktike e strategji sulmojne, e denigrojne figurat e opozites , qe te dobesojne sa ma shume influecen e saj ne popull, sepse ky pushtet e ka frike popullin, andaj hedhin rromuze, dhe disa kaqole, mufka, e servile hidhen me komente kunder opozites,, ne vend qe te luftojne kete qeveri te bashkuar, per te realizuar qellimet ne jeten e perditeshme qe ua kane rrembyer, e nese se dini, ne cdo vend tjeter, populli eshte ne opozite me qeverite. PO NEEEEeeee?

  3. Sa koncesione ke perfituar TI ose kunati jot ose vjehrri jot ose gruaja jote ose njerzit e tu , a mund te na i thuash????

  4. Kush po pjerdh për 2 miliard euro lëri shqipot rehat .Shqipot nuk canë bythë kur tërë ballkani u ngrit kundër turqisë po ndënjën dhe 100 vjet më pas,shpiptarët nuk canë bythë kur mbajtën morrat e kuq të enverit50 vjtet e jo tani që kanë edin .tani e kanë kollaj ikin jashtë dhe lëne edin këtu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu