• |
ide | kryesore

Një tjetër dëshmi për skandalin e Cristiano Ronaldo

Paparazzi, Slider


Shoferi që transportoi një grua britanike që ka akuzuar Christiano Ronaldon për përdhunimin e saj në vitin 2005, ka thënë se ajo ishte ‘e lumtur dhe e ngazëllyer’ kur hyri në makinë.

Vince Humphrey është shoferi, që mori atë femër nga ‘Hotel Sanderson’ me pesë yje në Marylebone, Londër, në tetor të vitit 2005. Ai ka deklaruar, se femra ishte në humor, pasi kishte lënë dhomën e ish-lojtarit të Real Madridit, dhe i kishte folur shoferit për ‘trupin e pabesueshëm’ të Ronaldos, raporton The Sun.Ronaldo është duke u përballur me akuzat për sulme seksuale nga amerikania, Kathryn Mayorga, e cila pretendon se është përdhunuar nga ai në një ‘penthouse’ të “Palms Casino Resort” në Las Vegas, në qershor të vitit 2009.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *