• |
ide | kryesore

Si u bukosën Lenc Vangjeli dhe Muç Nano kur doli videoja në Opinion

Të funditPasi deputeti i PD Salianji nxori video qe dogji dhe përvëloi dëshmitarin e prokurorisë që mbronte Agron Xhafën duke thënë se atij i kishte bërë presion drejtori policisë Ardi Veliu, në vend që të kuptonin se si ishte manipuluar hetimi, Nano dhe Vangjeli u hakërryen me sharje dhe ofendime për opozitën duke e braktisur rolin e gazetarit që kërkon të vërtetën dhe duke marrë rrolin e militantit.

Ça është kjo? Çfarë provon kjo? O koqe kandari po të perdorin, do shkosh në burg” i tha Muç Nano i revoltuar Salianjitlt.

“Është një idiotësi e madhe more” përforcoi Lorenc Vangjeli.

Në vënd që të pyesnin se si qe e mundur qe personi ku prokuroria kishte mbështetur gjithë akuzën fallco dilte në këtë mënyrë, ata u hodhën me sulme personale ndaj Salianjisit me fjalët më fyese dhe duke e parë si mjerimin e opozitës.

©LAPSI.AL13 Comments

 1. Hahaha,na dhjete duke qeshur or miqte e babales.Sipas jush duhet te besojme babalen edhe shokun e babales dhe jo institucionet .Ju jeni pjerdhur komplet nga trute .

  1. i pa emer sot babalja ram alizot babalja ju beri gjallesa njiqelizore pa kurriz por me mut me tru e trup.vangjeli e nano si muti ne shi jan shkaperdi,por edhe erzen breqani hengri nji pall nuhu,babalje e zagjeni .te beft mir muti taze i pa emer.me i dhjer esht REPIRT TV ter stafi me ne krye lopen pleh anila basha,dhe sonte rudina gjungla ne dritare.hengren mut dy or per ramen dhe ne fund te alizotit.

 2. Ti qe fshihet pas ketij kodi je nje bytheqire qelbesire ndyresire kurve semafori qe te pelqejne keto lloj poshtersish. Te pakten sonte prano deshtimin o mjeran i kuq.

 3. Sa qesharak eshte bere Mustafai . . Cfare i mban peng kaq keq keta burra. .buka e gojes? Se as per buke te gojes nuk katandiset njeriu keshtu. Mercenare pleq te lodhur e te angry qe pervec se kane mbetur pa kauza, , kane mbetur edhe pa shtylle . Kujt induhen xhanem?

 4. Ai Lorenc Vangjeli te ben per te vjelle. Muci ka tipin e vet ndaj si pelqen as saliste as ramisteve.
  Lorenci ha buke duke lepire bythen e atij qe eshte ne pushte-i peshtire fizikisht dhe menderisht.

 5. Ata te dy mos te dalin me ne opinion
  Kur doli vidjo u shperfytruan dhe si ftyre sadisti
  Po me vjen keq Arten Ramen dhe Xhaje Xhafen qe nuk do ti zeje gjumi
  Se muci dhe
  Vamgjeli e kryen deytyren qe ja kishte ngarkuar partia jo gazetaria

 6. Dy fytyrat me te shpifura dhe te urryera dhe me ta paskrupullta . Pale thone jemi analist .
  Ju jeni veçse anal dhe produkt anali . T’ju vije turp .

 7. O tan hoxha dje e more patentene kurverise. gazetar investigativ qe sulmon invesigusin vetem ti je.bythlepires

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *