• |
ide | kryesore

Basha: Rama krijoi grup të posaçëm për mbrojtjen e familjes Xhafa (VIDEO)

Lajme, Të funditLulzim Basha publikoi një video në Facebook, teksa thotë se Rama krijoi grup të posaçëm për të mbrojtur familjen kriminale të Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.

“Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj, duke falsifikuar prova e dëshmitarë dhe sulmuar këdo që rrezikon kriminelët” – shkruan Basha në Facebook.2 Comments

  1. ky eshte totalisht i vdekur politikisht. Problemi pas kesaj video mashtrimi qendron se per cdo gje qe do denoncojne tani e tutje edhe nqs e kan te vertete sdo i besoje me njeri. Problemi kryesor i bashes dhe atyre ne PD qe e ndjekin eshte qe nuk merret me problemet serioze qe ka shqiperia e qe mund ta rrezoje brenda dites rames po merren me idiotlliqe alla babale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *