• |
ide | kryesore

Padia/ Balla ‘sfidon” Bashën: Me lekët që do paguash si shpifës do ndërtoj kopsht në Librazhd

Lajme, Të fundit

Pasi kryetari i PD-së Lulzim Basha u thirr sot në Prokurorinë e Tiranës, pas padisë së kryetarit të grupi të të PS-së për çështjen ‘Xhisiela’, vjen reagimi nga Taulant Balla. Përmes një reagimi në ‘Facebook’ Balla ironizon Bashën, ndërsa e pyet atë nëse i çoi ndonjë provë të re gjykatës kundër tij.

Ai theksoi se me dëshpërblimin e fituar nga gjyqi do të ndërtonte një kopesht te ri në Librazhd, ndërsa e quan ‘pinok’.

“Lulzim, se sa i vendosur je ti e dine te gjithe😂, po ndonje prove per akuzat ndaj meje i’a dhe prokurorise? Se ne fund nuk eshte ne kazan qe ndahet e verteta, po me pas edhe ne gjykate per dem moral dhe aty do te ta mas koken mire, se me leket qe do paguash si shpifes do rindertoj nje kopesht te ri ne Librazhd o pinok😁”, shkruan Balla në ‘Facebook’.

13 Comments

  1. Doli dhe humoristi i estrades amatore te Librazhdit. Gjykata ndodhet ne varesine tuaj dhe mund te marri vendim ne favorin tend, por kjo sdo te thote qe ato qe thuhen per ty sjane te verteta o kokepllake

  2. mjerimi ka arritur limitin kur dhe perverset si edvini,roshi,rraja,rama balla doshi frroku e xhensila bejn lixhin.po kazanet pse heshtin apo ju ka djeg gojen rraja e geroni me cigare

  3. Me çfarë bindje paraqitet në publik ky farë personi fare ordiner e injorant, se drejtësia do të bëjë me kreun e opozitës ate që dëshiron ky ?
    Edhe siguria me të cilën flet në publik ky fundërinë, është një vetëdenoncim i hapur se prokuroria e drejtësia shqiptare sot janë kthyer si para 30 viteve, shtojcë e sigurimit ramizist

  4. Ky kaqol,, flet me siguri, sepse eshte i pa sigurte, e qe e verteto kudo ndodhjen e ketij helmi, qe ka bemat e tije. qerraman, i shpelare e demode, si ka kaqe kurajo te beje presion e te jape konkluzion pa dale vendimi…….e,,,pra kjoeshte vertetimi qe keta kuqale te qelbur te tepsise kane kapur organet e drejtesise, me gjithate perkohesisht se te vertetat, e dielli nuk do i mbulojne keta zuzare.

  5. Ky kaqol,, flet me siguri, sepse eshte i pa sigurte, e qe e verteto kudo ndodhjen e ketij helmi, qe ka bemat e tije. qerraman, i shpelare e demode, si ka kaqe kurajo te beje presion e te jape konkluzion pa dale vendimi…….e,,,pra kjoeshte vertetimi qe keta kuqale te qelbur te tepsise kane kapur organet e drejtesise, me gjithate perkohesisht se te vertetat, e dielli nuk do i mbulojne keta zuzare.

  6. Edhe sikur ti japi -Luli- ato leke nuk nderton kopesht ti jo ,se ti je nga ata monstra hajdute qe i fut neper astaret e xhepave o corape kuq.Te niohim ne se te kemi ne partine tone dhe te njohim o -Kellire-.

  7. A e njeh veten ky -hajvan-qe u be gazi i botes me maskaralleqet e tij dhe horrlleqet prej nje kllouni cirku .Turp i ketij vendi ,populli qe te kete kete njeri numurin -2-te qeverise ne pusht-et.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu