• |
ide | kryesore

(FOTO) Salianji ironi me Ballën: A ndryshohet sistemi TIMS me photoshop?

Lajme, Të fundit

Ervin Salianji ironizoi Taulant Ballën pas padisë se ketij të fundit për shpifje në lidhje me akuzat se ai ka udhëtuar 57 herë jashtë vendit me Edmond Begon për të cilin opozita ka publikuar fakte se është trafikant droge dhe i dënuar në Itali me 21 vite burg.

“Duke u përgatitur për në gjykatë 😀 A mund të ndryshohet sistemi TIMS me Photoshop? 🤔” – ka shkruar Salianji në Facebook duke publikuar edhe udhëtimet dhe destinacionet që ka kryer, sipas tij, Balla me Begon.

Ditën e djeshme, pasi dorëzoi padinë në gjykatë, kreu i grupit parlamentar të PS-së deklaroi se çdo shpifje nga ‘aktorët e SHQUP-it’ do të përfundojnë në gjykatë. Duke ndjekur të njëjtën linjë me kryeministrin Rama, Balla u shpreh se dëmshpërblimet nga gjyqi do të shkojnë për fondin e Edukimit.

Taulant Balla kërkon 1 milion lekë të reja nga deputeti demokrati, pasi sipas tijm i ka shkaktuar dëm moral.

4 Comments

  1. Cfare demi moral kerkon ti o corape kuqi i Librazhdit me i damkosur sa nuk ka ku te veje me? .Jo se te ka damkosur opozita ,por je vete damkosur ,je bere si ato konet e vogla qe lehin gam-gam -dhe nuk te kafshojne.Je bere si ato grate kurva qe jeshkerdhyer me te tere dhe na hiqesh i ndershem .Eke bere ate shprehjen shihemi ne gjykate si ajo rubrika e Eni Cobanit tek e diela shqiptare ne -tv Klan—Shihemi ne gjyq-.

  2. Salianj be burre jo si kuckat,kur hyn ne dhomat e prokurorise behesh si kucke,kur del jasht para kamerave kthehesh dhe ben si klloun cirku,I hyre valled ndiqe se vallja eshte e gjate o fshatar korce

    1. ii pa emer ishe duke ja lepir bythen salijanit kur ky ishte ne prokurori,apo ishe duke i thithur pallen njera nga te dyjat trego ne byth te salijanit me gjuh apo me goj tek prokurorit qe i dike keto gjera.

  3. i pa emer ishe duke ja lepir bythen salijanit kur ky ishte ne prokurori,apo ishe duke i thithur pallen njera nga te dyjat trego ne byth te salijanit me gjuh apo me goj tek prokurorit qe i dike keto gjera.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu