• |
ide | kryesore

Arrestimi i ish-deputetit socialist, reagon Berisha

Lajme, Të fundit

Pas arrestimit këtë të diel të ish-Drejtorit të Përgjithshëm të burgjeve Arben Çuko, ka reaguar edhe ish-kryeministri Sali Berisha. Në një postim të bërë në Facebook, ai shkruan i përgjigjet reagimit të Ramës që shprehu keqardhje për Çukon.

“Kallam Deshtaku e ka te ndjere keqardhjen per Çukon! Te dashur miq, me vrap pas arrestimit te Arben Çukos, Kallam Deshtaku reagoi duke thene: Keqardhje per Arben Çukon.

Une mendoj se keqardhja e tij per hajdutin Arben Çuko eshte e ndjere! Sepse sado qe te kete vjedhur, Çuko eshte vite drite larg ne hajni me ato qe ka vjedhur Kallam Deshtaku, Zho Zho apo ndonje minister tjeter. Krahasuar me keta, Çuko del hajdut therrimesh!”- shkruan Berisha. ©LAPSI.al

10 Comments

  1. Sali kerrma. Dirigjenti i ajkes se krimit. DHE PO. PER CDO GJE TE KEQE QE KA NDODHUR NE SHQIPERI SALI QELBESIRA KA GISHT.

    1. O qelbës pse ha mut kot, po të kishte dorë Saliu, të paktën do tia kishin përmendur njëherë edvini me shokë, po keni mbetur ju qelbësirat idiote të droguara që nuk ua kap ai truri juaj idiot se çfarë po ndodh në Shqipëri.

  2. Mos harro te komentosh per 100 mije euro per fejesen e zenit dhe karmines me lug,piruj,thika te florijta as enveri nuk u ushqye me lug floriri,erdhe ti nga vicidoli qe u ushqeje me gishta tani han me Flori more vemje por fundi yt po vjen si qen do ngordhesh

  3. Vemja sali ha me luge floriri ke ketu qihen me njeri tjetrin kush te mari me shume sup te bodrumet e shqupit me guzhunjer edi lesin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu