• |
ide | kryesore

“Një grek më pak, një bastard më pak”, parrullë nacionaliste në ndeshjen Partizani-Skënderbeu

Lajme, Të fundit

Na stadiumin ‘Selman Stermasi’ në Tiranë po luhet ndeshja Partizani-Skënderbeu. Por ngjarja në Dropull, ku RENEA ekzekutoi ekstremistin grek ka marrë vëmendje edhe në  stadium.


Një parrullë nacionaliste dhe dënueshme është shpalosur.


‘Një grek më pak, një bastard më pak’, shkruhet në banderolë”. Nuk dihet nëse polici do të nisë hetim apo jo për këtë rast.

 

7 Comments

  1. Dyshoj se i hedhin benzinë zjarrit për çvendosje vëmendje nga xhuxhi, xhafa, xhisele……..

  2. Obsurd, pse duhet te nisi hetime policia, greket çdo dite hapur dhe kudo si ne greqi dhe brenda shqiperise hedhin parrulla monstruoze ndaj nesh dhe e quajn normale dhe detyrim ta bejne me devoteshmeri

  3. O lapsi po ata Haxhi Qamilsat kanë shpalosur 1 parullë sa gjysma e stadiumit: “Për ju do hapim Aushvizin” që është parulla më skandaloze e të gjitha kohrave dhe ju…hiç!

  4. O lapsi po ata Haxhi Qamilsat kanë shpalosur 1 parullë sa gjysma e stadiumit: “Për ju do hapim Aushvizin” që është parulla më skandaloze e të gjitha kohrave dhe ju…hiç fare reagim!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu