• |
ide | kryesore

Ironia e Palokës: Tahiri tregoi çarçafin e përgjakur të virgjërisë

Lajme, Të funditKa shkaktuar menjëherë reagime dalja për gazetarët e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri i cili tregoi një vendim të gjykatës italiane se nuk ishin gjetur prova për lidhjet e tij me bandën e Habiljanve. Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka bërë një reagim të fortë në Facebook e ka krahasuar këtë dalje me zakonin e vjetër të varjes në publik të çarçafëve pas martesës për të treguar virgjërinë.

“Dikur, ruajta e virgjerise per femrat ka qene nje problem jo i vogel. Ka patur dhe zakone te tilla , qe pas nates se pare te marteses, çarçafët e gjakosur, duhej te vareshin ne vend te dukshëm qe bota te kuptonte se nusja kishte dale e virgjer. Virgjeria vazhdoi te ishte problem dhe gjate komunizmit, po vajzat e shkathëta e gjeten zgjidhjen.

Femra qe ishin palluar sa e me ke kishin mundur , kur ju vinte koha per tu martuar, shkonin tek gjenekologu dhe “qepeshin”. Pas kesaj familja ju gjente ndonje burre nga provinca dhe gjithshka shkonte per bukuri, madje aty ku vazhdonte ndiqej zakoni, vareshin dhe carcafet e pergjakur. Problemi ishte se pasi martoheshin, ato vazhdonin avazin e vjeter… Nje baxhelle te tille sa e pame ne konference duke tundur carcafet perpara gazetareve” – shkruan Paloka. ©LAPSI.al9 Comments

  1. donaruna tash ne qenef negjmije ke per te luajtur bigjoz ti e lloji yt,olsi me komjuter ju monitoron me bast arena,kurse zhetona do keni mutin e negjmijes,rrahman rrajes,frrokut,roshit,doshit,geronit,regjep rrajes,artur bushit,etj po deshe dhe me ti tregoj.tash ik beje gati qenefin per bigjoz,se per kokain e drog e keni ber qenef 40 katesh.mrekulli palok,ketshtu i vetdegjeneron qelbesirat.

 1. “Bixhozçiu” edhe nëse është i tillë është i keqi i vetes, kurse mafiozët e kallëpit Tahiri, bëjnë krim sadist fuke helmuar qindra mijë fëmijë me drogë

 2. LAPSI pse i deformoni te thenat e deputetit paloka. Ai tha. THAHIRI TREGOI THARTHFIN E PEGJAKUR TE VIRGJERITH.

 3. dolen dhe keta qe hane therrimet e lepirjes se ST . Po ne kete vend me keta njerez vetem cudira ndodhin. Tahiri e shpetoi bythen, por k*rin psepo e kruan ??

 4. Deklarate me idiote qe verteton se qenka shume i trashe dhe idiot politik ky Saimir Droga. Ku I jane syrgjynosur shefat e policise,po euros dhe patentat ne makinen e investitorit me nam Sota. Po audio po skafi. Etj etj etj.. Po cfare kujton ky se do talle bythen me deklarate bajate.

  1. Deklarate idjote ??? Ti qenke komplet debil(e) .
   Kjo nuk eshte deklarate , por nxjerrje dufi… ndaj ju shkerdhatave , qe nuk late cope muti nga zora e trashe juaja pa e nxjerre nga goja kundra tij.

   Te pakten sot mbylle halen se muti po te rifutet nga goja prap per te te shkuar ne zorren e trashe.
   Qelbesira , kurva.

 5. Me kete llogjike qe ka argumentuar ky idiot kushdo mund te parashtroje pyetjen;
  Po ty mor karafil t’u pergjak carcafi naten e pare te marteses apo …………….?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *