• |
ide | kryesore

FOTO/ Plagosja në kokë është e frikshme, por Toloi siguron: “Jam mirë”

Sport

Shumë frikë por për fat asnjë pasojë serioze për Rafael Toloi. Në minutën e 56′ të Atalanta-Inter mbrojtësi brazilian bergamask është përplasur me bashkëkombasin Miranda, duke pësuar një plagosje të dukshme në kokë.

Edhe në fushë lojtarët e kuptuan shkallën e dëmtimit të mbrojtësit, por pas publikimit në Instagram, të fotove para dhe pas qepjeve, Toloi i ka siguruar të gjithë se më e keqja kaloi: “Faleminderit të gjithëve për mesazhet, jam më mirë”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu