• |
ide | kryesore

Studentët vijojnë ngujimin brenda Fakultetit Ekonomik: Plotësoni kërkesat (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Studentët vijojnë ngujimin e tyre, ndonëse qeveria po përpiqet me të gjitha format t’i pengojë. Lapsi.al sjell një video nga brenda Fakultetit të Ekonomisë, Universiteti i Tiranës, aty ku po qëndrojnë një grup studentësh. Sic shihet ata janë të mbuluar me batanije për shkak të temperaturave të ulëta. Një natë më parë pati raportime se policia private, por edhe forcat e rendit, i kishin penguar studentët që të merrnin nga jashtë edhe ushqim. Studentët kërkojnë plotësimin e kërkesave nga ana e qeverisë.

©LAPSI.al

2 Comments

  1. Duan duan se c;fare duan,ndoshta dipllome greve,grisni bythen dhe shkoni ne mesim ne kemi hallin e atdheut tani dhe te Moniqes qe sapo erdhi nga pushimet me burrin 7%,,tamam President 7%.

  2. Perse filmimi eshte bere vetem per kembet dhe jo per fytyrat!?………
    Mos valle nen batanije kembet ngaterrohen………..largqofte edhe me kemben e mesit!!!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu