• |
ide | kryesore

Krimet e Rënda ndalojnë në sallën e gjyqit një prokuror të Gjirokastrës

Lajme, Të fundit

Prokurori për Krime të Rënda ka ndaluar nê sallën e gjyqit një prokuror në Gjirokastër. Spartak Çocoli ndodhet për momentin në komisariat për verifikim lidhur me një dosje hetimore. Ende nuk dihet për çfarë akuzohet ky prokuror dhe nese ndaj tij do te merret masa e arrestit.

©LAPSI.AL


1 Comment

  1. Po ate prokurorin qe e denancoi -Stopi-per afera seksuale nje fare -Petref Asllani do e riktheni ne detyre o monstrat e c’drejtesise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu