• |
ide | kryesore

Videoskandali me policin, reagon Lleshaj: Flamur për politikanët perversë

Lajme, Të fundit

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar ashpër pas shfaqjes së videoskandalit të policit në Malësi të Madhe që akuzohet për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje. Ai thotë se ky rast mund të njollosë vetëm policin dhe askënd tjetër.

“Policët nuk janë të Lleshajt, por të Shqipërisë. Lleshaj identifikohet pa dyshim me policët që sot arrestuan një pervers, me policët që sakrifikojnë natë e ditë duke shërbyer. Një pervers mund të shërbejë si flamur për politikanë perversë, por nuk mund të njollosë askënd përveç vetes së tij dhe atyre që i gëzohen ekzistencës së tij. Mbështetje për Policinë e Shtetit Shqiptar!”, shkruan Lleshaj në Twitter.

8 Comments

 1. Lleshi-ti nuk ke dhe aq faj, por me faj behesh me keto deklarata te shpifura kur prape me ironizime mundohesh ta anash kalosh kete duke ja u veshur -preversitetin-sipas teje atyre qe gezohen me egzistencen e atij polici prevers.Po ai ke bere pyetje vetes ;qe kush i vuri keta polica preverse ne drejtimin e komisariteve te policise?Keta i kane emeruar -preverset -e kesaj qeverie qe kane qene ministra te brendshem ,besoj se deri ketu e di edhe ti por nuk shprehesh keshtu ne deklarate sepse te shemtohet ,qeveria e preverseve.

 2. lesho o prapanives se rames lleshi na flet per moral,keta vet i zgjedhin si gjilpera ne kasht siq ben me roshin,rrahman rrahjen,frrok e ndok she fajin ju ka saliu.ik tash mbo bythen e rames nga pallat e frrokve dhe regjep rrahjes.

 3. U desh pak kohe per te treguar cili eshte realisht Sander Lleshi ?!Pas portretit te nje njeriu ne dukje i qete dhe i matur,fshihet nje monster aspak ndryshe nga e gjithe shpura rilindase,mbase edhe me keq se ata/ato hijena qe na e shpifen kete vend !Sander ti je ai lummiku qe mban ne dore polici socialist qe kthyet me ardhjen ne pushtetin tuaj,vete e ke pohuar,qe tregon se si mund te beje film Elisa e Skenderbeut !Funderrine…… !

 4. O Llesh, kjo qe thua eshte lesh me presh. Pse e zhvelereson veten mo? Te rrofshin shkollat edhe figura e ushtarakut, se nuk kishim pare ndonje intelektual dhe dhjet veten. Ose ti ka dhene partia shkollen dhe gradat, ndaj flet pa lidhje. O Llesh, mblidh mendjen e mos fol brockulla, edhe pse ti dergojne si mesazhe rame frikacaku, fuga e stanit dhe gagaci.

 5. Yyyt rrace e keqe! Me ta shpif te tan mar me polica e fucking prokuror te tan manjak te semure. Vetem xhaxhi e paska njofte mire shqiptarin e vogel. Turp

 6. Ky jo gjeneral nuk mund te jete,por edhe tetar nuk e meriton.
  Te dhjefsha edukimin ushtarak qe paske marre.
  Shko dorezo gradat me pare,dhe diplomen me pas!
  Midhi’ster i midhistrise se baglave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu