• |
ide | kryesore

LIVE protesta e opozitës: Edi Rama ik! (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Protestuesit e opozitës janë mbledhur përballë Kryeministrisë. Ata kërkojnë largimin e kryeministrit Edi Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore për përgatitjen e zgjedhjeve. Ndërkohë në Vlorë kryeministri Edi Rama zhvillon tubimin ‘Bashkia që duam’.  Ndiqni në videot më poshtë të dy takimet LIVE.


©LAPSI.al


6 Comments

  1. ho me si vajti? ca ben autobat me maloke te ardhur? ca ben tropojsat kuksjant durrsjant e paskuqant me bathorraxhinjt? e deklaruan kryeministrin tok e xanun?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu