• |
ide | kryesore

Nis përplasja mes protestuesve dhe policisë në Bulevard, manifestuesit futen në kryeministri

Lajme, Të fundit

Nis përplasja mes policisë dhe qytetarëve protestues para kryeministrisë. Hidhen tymuese. Thyhet kordoni i policisë nga qytetarët.


Protestuesit bëhen agresivë që në nisje të protestës duke kërkuar të futen me dhunë në kryeministri. Kryeministria është mbuluar nga një tym i bardhë që vjen prej lëndëve plasëse të hedhura nga protestuesit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu