• |
ide | kryesore

Ahmetaj deputetëve të rinj: Mos keni asnjë kompleks, bëtë detyrën ndaj Atdheut

Lajme, Të funditIsh-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, në fjalën e në Parlament, u mundua të qetësojë deputetët e rinj të opozitës duke i thënë se ata nuk duhet të kenë asnjë kompleks, pasi sipas tij kanë bërë detyrën ndaj Atdheut.

“Falenderoj deputetët e rinj të opozitës, besoj që në fjalët e betimit që sapo bëtë ka fjalë të rëndësishme që kanë të bëjnë me qytetarët që përfaqësoni. Ju falenderoj dhe ju them të mos keni asnjë kompleks për atë që keni bërë: Detyrën ndaj Atdheut. Ngrihuni në lartësinë e debatit që kërkojnë qytetarët”,- tha ai.10 Comments

  1. Po sidomos ndaj Partise! Keshtu ju do Partia, sipatrembur dhe ije të pashuar. Ata na kane nê grikë të difekut, ne i kemi në grikë të topit!

  2. Kulmi i -pafytyresise-te ketyre sharlataneve te -ridhjerjes-Parlamenti u mbush me deputete te rinj-Partia me gjak te ri.Suksese ne jete.

  3. O hale o hajdut qe nuk le pa vjedhur popullin. Shkofshi ne ferr ashtu si keni fytyrat . Jeni vec gjarperinj qe helmoni popullin. Edhe atyre kufomave qe helmatisni ju do i tregohet vendi.

  4. bet detyren ndaj kokaines,me zi se rama.tash frrok,rosh,ndok,dosh,prenga do ju hypin nga tre her ne dit.ju ka rama xhisiela e griselda tashem me edhe rru-dhina.

  5. Nje deputet si Ahmetaj,qe vete nuk e kreu detyren ndaj Atdheut,si minisster qe ishte dhe u shkarkua,po i jep mendje “deputeteve”,te rinj!Kulmi i hipokrizise….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *