• |
ide | kryesore

Arrestohet ish-shefi i policisë në Vlorë

Lajme, Të fundit

Policia ka kapur dhe ndaluar shtetasin e shpallur në kërkim, Renato Avdyli, 38 vjeç, banues në Vlorë.

Ai ishte shpallur në kërkim për kultivim droge dhe pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal.

Avdyli ishte shef policie në qytetin e Vlorës.

“Ndaj tij Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, me vendim nr.302, datë 01.10.2016 ka caktuar masën e sigurimit personal “Arrest me burg”, për veprat penale “Kultivimi i bimëve narkotike”, dhe “Grup i strukturuar kriminal”.

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë.” – njofton policia.

5 Comments

  1. Hiqeni fare kete faqe,sepse eshte kryekeput mashtrim,Policia,as ka kapur dhe as ka arrestuar kete trafikant oficer policie.Familiarisht,bure e grua,punonjes policie,,besohet se edhe trafiqet,i kane bere nebashkepunim,gjoja gruaja e tij,na paska nderhyre,qe te dorezohet.Si police,ajo e ka patur rper detyre ta denonconte ne polici,burrin e saj qe kerkohej.ose te divorcohej prej tij,nese do ishjte kaq e ndershme me ligjin.Te dy ata duhet te arrestohen.Prokurorija,nese edhe ajo nuk eshte bashkepunetore me ta,duhet te veproje menjehere,edhe per dy oficeret e tjere te policise,qe gjoja jane ne kerkim,sepse me siguri,dihet vend ndodhja e tyre,bile i eshte siguruar,nga vete policia.Turp,per policine,ministrine e brendeshme,prokurorine,shtetin.

  2. Kete sikur e mbronte rama o bythqir shpellar krist,keshtu thonte pd,por ky u arrestua sot,ty krist te ka shqetsuar pse u arrestua ky birbo qe I sherbente salihut qe ti ke qef ti lepihesh me lloj lloj emrash ketu.

  3. I paemer,don te thote edhe pa din e pa imam,don te thote edhe pa kokeke fare,per tru,as qe behet fjale.Kur nuk kupton komentin,mos ha mut,por hajde te te palloj mire e mire,qe te mund ta kuptosh komentin.More idiot,une komentoj per mashtrimin qe behet gjoja me kapjen dhe arrestimin e oficerit te policise,qe as e njoh e as nuk me intereson arrestimi i tij.Ky Polic,eshte fshehur-thote policia,por ai ka jetuar normal,edhe gruan e ka police.Dhe po te ishste policia,e rregullt dhe ne detyre,duheshin arrestu te dy keta police,burre e grua.Por,ka ndodhur e kunderta.Me nje mareveshje,njelloj si me Balilin,ky,gjoja me nderrmjetesine e te shoqes -po ashtu poloci,na qenka vetedorezuar,ne polici.E kupton tani,more idiot pa emer,qe nuk jam shqetesuar me gjoja arrestimin e policit,por jam shqetesuar,me mashtrimin qe vete dorezimin,sigurisht,mbas nje marreveshje te leverdiseshme,me policine,kjo e fundit, e paraqet sikur na e paska kapuar,dhe na e paska arrestuar.Tani,more idiot profesional,shsko e gjej nje emer,se pa emer,jo une,por asnjeri,nuk te prek me dore,e jo me pe te te bere qejfintend prej pederasti.

  4. Hej ke na mbyten budallenjte dhe injrantet.Sapo ja shpjegova njerit qe nuk ka as emer,del nje torrollak,tjeter,me emerin e kryemafiozit ballkanik,me budalle se i pari.Lexojeni ju te dy,mire e mire shkrimin e policise,dhe pastak lexojeni me kujdes,komentin tim,Mese nuk do e kuptoni edhe mbas skjarimeve te mija,me kerkoni perseri,se do ju kenaq,jo vetem me rishpjegim,por edhe ashtu sic e desheroni ju te dy.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu