• |
ide | kryesore

Zjarr i madh tek Piramida në Tiranë

Lajme, Të fundit

Vetëm pak momente më parë shtëllunga të zeza tymi janë ngritur në qiellin në Tiranë.

Zjarri duket se është pranë Piramidës në qendër të kryeqytetit. Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit. 


5 Comments

  1. Gati sheshi i ndertimit………. Keta jane te gatshem te djegin cdo vend dhe cdo gje vetem ti bejne gati per sheshe ndertimi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu