• |
ide | kryesore

Ekzekutimi i Jurgen Kurtit, shpallet në kërkim djali i Agim Arapit

Lajme, Të fundit

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim si autor të dyshuar të vrasjes së Jurgen Kurtit, 33-vjeçarin Dervis Arapi.

Dervis Arapi është djali i Agim Arapit, tregtarit të vrarë në prill të 2017, ku i dyshuar ishte dhe Kurti.

Policia ka referuar vrasjen në prokurori për gjakmarrje. Dervis Arapi rezulton në sistemin TIMS se nuk ndodhet në Shqipëri që prej Janarit.

Nuk dihen provat që çuan Policinë e Tiranës tek ky emër.

Vijon… 

3 Comments

  1. O prokuror kari vrasjen e arapit e beri vjerri vet sipas prokuroris durresit atehere duhej te vritej vjehrri qe hapet bythesh ne durres. Apo ju keni marre leke ne durres dhe vrasjen e boni ky dhe ju ja shkrujtet vjerrit sic vrau baben dhe ja rraset dajes. Fajin per vrasjen e keni ju se po ta kishit denu tani do ishte gjalle.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu