• |
ide | kryesore

Lobimi në SHBA, Rama nxjerr Spiropalin të sulmojë Bashën: Derr i knaqun i Migjenit…

Lajme, Të fundit

Pas zbardhjes nga Prokuroria të dy letër-porosive nga SHBA dhe Skocia për PD ka reaguar edhe Ministrja e Shtetit per Marredheniet me Parlamentin, zedhenese e Qeverise, Elisa Spiropali.

“Lulzim Basha gënjen si derri i knaqun i Migjenit sapo del nga dera e Prokurorisë. Pastaj kur Prokuroria i’a nxjerr në shesh gënjeshtrat, bën Sokratin e përvuejtun si i persekutuar politik. Është koha të përgjigjesh Lulzim. As Derri as Sokrati s’të ndihmojnë dot!”, thotë Spiropali.

17 Comments

  1. Permendi derra Palla Edvin ne Kongresin e MauCeDunit,me siguri do e zente me goje dhe Nafija(elisa),goje shume funksionale…!Çfare shperfytyrimi i nje femre,as qe njeh kufinje…. !Ja ka borxh udheheqesit te legjionit te vjedhjeve,sepse e shpetoji nga burgu kur ishte ne dogane,dhe ca llogari te hapura kane ngelur dhe tani i ha goje ç’te jete !!!Deklarata e prokurorise nuk ndryshon aspak nga deklarata e kesaj te perdale dhe taulant zhures !!!Prokuroria eshte mekebese e partise siçiliste te edvin rames,tyte e saj !Ky vend mbase duhet ribere nga e para…..,shpif njeri e gjithe banda e edvin mostres i meshojne shpifjes se tyre,dhe kapin krap ne hapesire kudo,pasi shqiptaret jane tip te krapshem !!!

  2. Spiropale,ky Migjeni,poet serb,apo poet doganash.Ne nje poezi te tij,ai ka permendur edhe nje -minimumi 5 milion dollare te doganave,netto fare,pa shtuar te tjerat mbas Grerezes punetore.Ndalu beg,se ka hendeg,thonin dikur.

  3. Kjo eshte -Fshesaxhesa-e Ridhjerjes sa here qe mban ere fekale dhe jashteqitje tek oborri i Skenderbeut kjo merr fshesen dhe mundohet te mbuloje mutin me shurre me gojfshesen e saj duke e mos e ditur edhe vete cfare flet dhe perse flet .Kur ndonje dite do na flase dhe per derrkucat -Cufo dhe Pepat -e Ridhjerjes qe po ju perkushtohen halleve te popullit.

  4. Prap nuk e njeh kontekstin e kuptimin e asaj qe thote idiotja. Sadist eshte edi rama. Merr kenaqesi te papare nga masakrimi edhe i bashkepunetoreve. Nxjerr elisen e shquar per injorance te thote dicka tjeter kodra mbas bregut. Nxjerr elisen e damkosur per korrupsion te akuzoje kundershtaret. Po pres diten kur elisa do thote qe pd funsionon sipas parimeve biologjike te struktures se atomit te zbuluar nga adriano celentano ne vitin 1526 pas lindjes se bob marley-t.

  5. KY LLOJ SOJI , DERRIN E KA VELLA E KALUAR VELLAIT . POR VETEM PSE SKENDERBE KADRI MUSTAFA RAMA E PERMENDI NE KONGRESIN E KURVAVE , KETO DOSA E SOJ DERRASH I MESHOJNE DERRIT DERI NE PESHTIROSJE E PAFUNDESI VETEM E VETEM PER TI PELQYER KRYEKURVES SKENDERBE KADRI MUSTAFA RAMES . YYYYYYYYYYYYTTTTTTTTTTTTTTTTTT SOJ DERRRRRRRRRRRRRASH

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu