• |
ide | kryesore

“Nëse Hitleri do të takonte Wanda Nara, do ti shpëtonte nga frika”: batuta epike e gazetarit Gampiero Mughini

Sport, Video

Giampiero Mughini, gazetar i famshëm dhe analist për zhvillimet sportive, ka ndërhyrë direkt në Canale 5 në programin “Live! Non è la D’Urso” duke folur për cështjen Icardi e Wanda Nara: “Në familje është gjithnjë e vështirë, sidomos në raste si ky kur sulmuesi i Inter ka një shkëlqim të jashtëzakonshëm e jeton me një grua të vendosur”. Pastaj edhe batura-kompliment i opinionistit të Tiki Taka: “Nëse Hitler do ta takonte Wanda natën, do ti shpëtonte nga frika“.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu