• |
ide | kryesore

Video/ Moura barazon në Anfield Road

Sport, Video

Nuk duken mirë gjërat për Liverpool, që 20 minuta nga fundi i ndeshjes duhet të rigjejë fitoren përballë Tottenham. Në fakt, londinezët e kishin rritur ritmin e lojës dhe në minutën e 70 Lucas Moura ka barazuar rezultatin, duke thyer portierin Alisson. Tani Të kuqtë janë në kuotë të barabartë pikësh me City, që ka një ndeshje për të luajtur.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu