• |
ide | kryesore

“Do nxjerrim një dosje tjetër të korrupsionit të qeverisë dhe shit-blerjes së votës”

Lajme, Të fundit

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi konfirmoi në një intervistë për ABCNEWS se kjo forcë ka një tjetër dosje që do ta bëjë publike së shpejti që denoncon një tjetër aferë korruptive të qeverisë, por që ka të bëjë edhe me shitblerjen e votës. Bardhi nuk dha shumë detaje, po tha se ajo po verifikohet dhe dokumentohet.

“Konfirmoj që po, kemi informacione të cilat i kemi në përpunim dhe verifikim të mëtejshëm dhe sapo të jenë të gatshme për tu ndarë me opinionin publik sigurisht që do të bëjmë denoncimin përkatës” duke shtuar bëhet fjalë për “ndoshta më të rëndësishme sesa denoncimet që ka bërë deri më sot Partia Demokratike”.

“Po. Ka të bëjë me shitblerjen e votës… Afera korruptive të kësaj qeverisje. Ministra, ish-ministra… Pra ministra në detyrë dhe ish-ministra e gjithë veprimtaria e kësaj qeverie” – tha ndër të tjera Bardhi. ©LAPSI.al

4 Comments

  1. Eshte nje shprehje e nices (jo atij te shijakut) qe thote: Po e pe shume gjate humneren fillon edhe ajo te te shikoje ty. D.m.th duke u perqendru shume tek keto pune keta te pd-se, po i mesojne te gjitha hilet dhe mos na i pedorin kur te vijne ne pushtet.

  2. Shko qiu kurve. Do paraqisni prova ju kurvat e shqupit. Nuk fitoni dot e rrini tu u marr me pislliqe tip Babale.
    Ju duhen njerezit o kurve, njerezit! Mos boni politike per militantat se mrena e keni.

  3. Kete rralle bardhi gei na tregoni videon e orgjise qe ben bardhi me keta bythqirat e shqupit qe komentojne ketu Stalin zigur xixa fax juri bani zana byroisti,une e kam pare por tregoja dhe ketyre,ishte gallate gei bardhi I futur ne mes te bythqirave fantazia e bardhit nuk njeh limite

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu