• |
ide | kryesore

Video / Dardanët nuk dorëzohen, barazon Muriqi me kokë

SportPërpos golit të dytë të bullgarëve, skuadra e Kosovës ka vijuar presingun ndaj kundërshtarit dhe në minutën e 64′ ka ardhur goli i dytë. Muriqi ka realizuar me kokë për Dardanët duke barazuar shifrat ne Vasil Levski.

on .Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *