• |
ide | kryesore

Rama ironizon Metën: Informacionin për trazira në protestën e 8 qershorit e mori nga filxhani i Monikës

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka vijuar fushatën zgjedhore dhe pas anulimit të datës së 30 qershorit nga presidenti Ilir Meta. Rama u shpreh nga Divjaka se vendimi i Metës për anulimin e datës ka zbardhur plotësisht planin shkatërrues.

Ndërsa theksoi se zgjedhjet do të zhvillohen më 30 qershor, Rama tha se pas këti vendimi u kuptua se ku “fle vërtet lepuri”.


Lidhur me deklaratat e Metës se kishte informacion nga agjencitë ligjzbatuese për trazira në 8 qershor, Rama ironizoi presidentin duke thënë se i vetmi informacion që i ka marrë për këtë cështje ka qenë filxhani i Monika Kryemadhit.

12 Comments

 1. Ujku qe leh nuk te ha. Ik o Dajë se kushedi si po ta qin Linden, Ilir Meta… Mora vesh qe ato Avdylajt duan ti ç’virgjerojne edhe Veshin Lindes se nuk kane dale me leket e veta

 2. mua me duket se e morri nga vagina e lindes.delina ficos,magjistarit,makoqit te cilat ti i gjuajte si plehera e po i mban si skllave.kurse telegramin morri pasi ta futi roshi ne grup e te shpetheu bytha.

 3. Jepini nje Koncesion rrugesh ketij qelbesire, te shuaje urine.

  Na solli ne Monizem dhe Koncesionarizem ky ndyrresire.

 4. Po shikon ky humorist bajat cfare vendimi mori Hollanda per negociatat plus me pare visat.
  Tani dhe Franca e Zvicra duan te vendisin visat per ne te humburit e Europes.
  Ky merret me budallalleqe per te ruajtur pushtetin.
  Tik tak boll me.

 5. Po mir thot, ca eshte ky muhabet varikarin. Presidenti eshte ne konflikt te paster interesi. Kam informacion per dhun dhe viktima ne protesten e grus.

  1. Si tepër të pamundshëm e ka marë misionin për të gjetur se cila nga marrrëzitë e Ramës në këto 30 vjet është më e madhja !
   Ai në çdo fjalim të tij publik e jo më në komunikimet e tjera, këput sëpaku nja dhjetë të tilla idiotësira në ditë.
   Ramës më shumë se çdo përcaktim tjetër , i shkon ajo historia e të ëmës së Zeqos në majë të thanës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu