• |
ide | kryesore

Rama pritet me protesta në Librazhd

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta në qytetin e Librazhdit, i cili pritet të ketë një takim sot pasdite.


Me thirrjet “Rama ik” qytetarët janë mbledhur në shenjë proteste.


Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar, PD vendosi krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë në nivel kombëtar dhe në nivel lokal.

7 Comments

  1. Duhet vizituar urgjent tek psikjatri urgjentisht qe populli te mare vesh a ben aktorin apo vertett eshte i semure, mjeksine falas e ka

  2. Nese pritet me protesta edhe ne zonen e Balles, keq e paska punen. Imagjinojwni tani te shkoje e te mbaje fjalim ne mes te Kukesit apo te Shkodres. A duket e mundur?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu