• |
ide | kryesore

Operacioni i policisë në Elbasan, arrestohen punonjës të AMA-s

Lajme, Të fundit

Disa punonjës të Autoritetit të Mediave Audio-vizive (AMA) në Tiranë, janë shoqëruar në polici pasi dyshohet se kanë favorizuar fisin Çapja për një kabllor lokal në qytetin e Elbasanit. Ditën e sotme ka patur operacione të policisë në Elbasan, ndaj fisit Çapja, ku u arrestua dhe Florenc Çapja i akuzuar për vrasje dhe pengmarrje.

Forcat RENEA kanë bllokuar të gjithë hapësirën ku ndodhet resorti në pronësi të familjes Çapja dhe e kanë rrethuar atë që prej orëve të para të mëngjesit të sotëm.

 

6 Comments

  1. Pse nuk ja thoni emrin suela mustes gazetare me teser partie PD tete vjet shefe e zyres shtypit ne kuvend ne kohe te salihut kryeminister

  2. Por edhe -Mentor Kikia qe eshte me ju o moter dhe gra qira kishte shkruar per kete gazetaren .Leshojeni sa pa na mbuluar balta-Qe eshte pro jush o ridhjersa.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu