• |
ide | kryesore

VIDEO/ Ramës nuk i ndahen protestuesit as në avion

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama nuk gjen qetësi as qindra metra mbi tokë.

Shefi i qeverisë, i cili u prit sot paradite me protesta edhe në Londër, ku emigrantët shqiptarë e etiketuan kryeministrin si “mashtrues” ndërsa nuk kursyen as thirrjet “Rama Ik”.


“As në avion kryengritësit nuk i ndahen Edvin Kristaq Mafiise! Rama ik! Fitore!”, – shkruan ish-kryeministri Berisha.

8 Comments

 1. Po tashi per ca i publikon kjo gazete pergjimet ? Te informoje shqiptaret?
  Ne i dime me gojedhena keto pazare dhe sikur edhe te na i shfaqe gazeta,ne i kemi degjuar mijera here…asgje e re…

  RAMA me oligarket e Vizion + DULAKU &co ,Fusha shpk,Kastrati dhe Mane bashke me MANETCI dhe BALFIN financojne para per blerjen e votave dhe fushate dhe pasi marin pushtetin i 6 fishojne leket e dhena duke mos paguar taksa ose duke mare tendera dhe koncensione…

  Nuk ka gje me te poshter se Oligarkia,sepse behen nje tufe kurva bashke dhe kjo klike mafioze luan fijet e qeverise,duke pasur pushtet kryesor financiar me miliarda dollare te vjedhura nga koncensionet dhe taksat e kombit shqiptar.

  Po Ardit Gjoklajn keto DULAKET, bythqirat e Vizion + e censuruan si rubrike dhe hodhen ne gjyq dhe publicistin Artan Rama,sepse Veliaj u tha ta benin,vetem sepse ai ishte nje njeri i thjeshte si ne populli dhe kjo do te thote se oligarkia shtyp te varferit dhe njerezit e thjeshte.

  Keto kurva qe blejne votat,ketyre dhe grate i duhen qire nga populli se ju kane pire djersen.

  1. tarras kur ta rrasin si rames pallen frrok,ndok,prenga,avdylaj,dosh e rosh edhe muti si rames te duket mjalt ,sidomos kur pallat keta i lyejn me kokain balili e kanabis tahiri.pastaj avioni te behet mushkonj,jasteku i griseldes femij 9 muaj e shurra e vuqiq sherbet.

 2. Eshte e paimagjinueshme kur sheh se cfare kafshe eshte Sala dhe cfare idiotesh jane tifozat e tij!
  Ku dhe kush eshte protestuesi?!

  1. i pa emer un te vetmen kafsh qe shof ne kete video qe mezi rri ne kemb esht rama,por ti nuk po e lejon te rrrezohej se e ke gjuhen ne byth te tij.tu ka ngjit gjuha o hajvan ne byth te rames ka 25 vite,shkoqitu pak merr frym.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu