• |
ide | kryesore

30 qershori/ Basha mbledh aleatët në selinë e PD, në fokus aksioni opozitar

Lajme, Të fundit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të mbledhë aleatët e tij për një takim mesditën e sotme në selinë blu.

Mësohet se takimi mes kryedemokratit dhe aleatëve që do të zhvillohet në orën 12:30, do të ketë në fokus të tryezës së bisedimeve vijimësinë e aksionit opozitar përgjatë kësaj jave të fundit të qershorit, që do të jetë vendimtare për zgjedhjet vendore.


Kjo mbledhje mbahet një orë pas mbledhjes së Kryesisë së Partisë Socialiste, ku Kryeministri Edi Rama ka caktuar detyrat për mbylljen e fushatës elektorale dhe zhvillimin e zgjedhjeve më 30 qershor.

2 Comments

  1. Moj rakia bukuroshe, qe na hedh qoshe me qoshe… Dashamiri i merr masat per te tilla takime, sjell rakine me te mire qe te shëlleren shoket 🤣🤣🤣 mbas 30 qershorit ca do bejn qe mbarojne shishet dhe fillojne kthjellohen mendjet per karllikun e madh qe ka e katranosur?!

  2. Lulo , pse s,na the gje fare, te pakten nje sqarim te thjeshte, per 30 milion eurot me letra fallco te Gener 2 ????
    Fol Lul, qe te besojme, jo bla bla kot

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu