• |
ide | kryesore

Pjerin Ndreu për Metën: Po dekonspiron veten

Lajme, Të fundit

Ish-deputeti socialist, Pjerin Ndreu, i cili fitoi Bashkinë e Lezhës në garën e 30 qershorit ka reaguar në rrjetet sociale ndaj presidentit Ilir Meta, duke u shprehur se ai po dekonspiron veten e tij.

“Sa nder po na ben….! I shkon gjuha ku i dhemb dhembi duke dekonspiruar veten lakuriq ! Faleminderit se po na lehtoson perkthimin shqip-shqip!”, shkruan Ndreu.

9 Comments

  1. Sa me injorant te jete njeriu,aq me i mencur,i duket vehtja.Shkodranet e thone me thjeshte:Te hyfte vehtjane qejf dhe e gjec,nga menja jote.

  2. Po ate djalin qe e qellove me pistolete ne lumin Fane ligji shqiptar ndalon denimin me vdekje ai nuk kish arm e nuk shtiu si ti kriminel

  3. Kur hap gojen ky injorant dhe hajdut vote I kapur ne flagrance Meta me duket politikan me I ndershem dhe me I pakorruptuar ne bote.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu