• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr FOTO: Nikla e mbushur me hashash

Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali berisha ka publikuar një foto që sipas tij i është dërguar nga një “qytetar dixhital” dhe që tregon se si vijon në të gjithë vendin kultivimi i kanabisit. Rasti më i fundit sipas Berishës vjen nga Nikla e Fushë Krujës, një zonë e njohur si problematike për policinë.


“Nikla plot me hashash!”, shkruan ish kryeministri Berisha, ndërsa publikon mesazhin dhe foton e qytetarit dixhital. “Pershendetje dr fshatrat e Niikles Greps, Qinam, Priskë janë plotë me hashash policia e din mire por pushteti nuk i lejon ti shkulin aninim ju lutem” – thuhet në SMS-në që publikon Berisha. ©LAPSi.al


3 Comments

  1. Po ca mutin do ti me niklen ti o.biri kurves sheqeres qe nuk ke len cep te shqiperise pa vjedh bashk me kopilat argita dhe shkelzenin o bythqir o kurv burr llapaqen

    1. Ho me tu prek interesi ? E jotha eshte parcela mduket. Lazaratin thuj se shqiprin dhe evropen po e mbush ky miku juaj qe ka dal nga lafsha anetes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu