• |
ide | kryesore

Champions/ Conte reagon për grupin e ferrit: “Prestigjoz e stimulues”

Sport

Do të jenë në një grup: Barcellona, Borussia Dortmund e Slavia Praga, si kundërshtarë të Inter në edicionin e ardhshëm të Champions League. Nuk është shorti më i mirë për Inter dhe këtë Antonio Conte e di mirë, por megjithatë nuk ka ndërmend të dorëzohet pa luftuar, pavarësisht se fjalët nuk janë edhe shumë entuziaste. Tekniku ka reaguar në Tëitter: “Një grup prestigjoz e stimulues. Do të jetë sigurisht edhe për kundërshtarët tanë”, është limituar të thotë tekniku zikaltër.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu