• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Tiranë, shoferja përplas këmbësorin

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 21:05, në rrugën “Ali Demi” në Tiranë. Një automjet që drejtohej nga një vajzë me iniciale G.S, ka përplasur një këmbësor. Si pasojë e përplasjes, këmbësori ende i pa identifikuar është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Policia thotë se drejtuesja e automjetit është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore. Një grup hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit, si dhe identifikimin e të aksidentuarit. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu