• |
ide | kryesore

Qafë-Thanë/ Digjet një automjet, zjarrfikësja vonohet mbi 20 minuta

Lajme, Të fundit

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në pikën kufitare të Qafë Thanës në Korçë.


Si pasojë e flakëve, makina është shkrumbuar dhe dyshohet se shkak për ngjarjen është bërë një defekt teknik.


Sipas burimeve nga vendngjarja, shërbimi zjarrfikës ka mbërritur me vonesë, edhe pse situata paraqiste nevojën për ndërhyrje urgjente.

Ndërkohë, nuk raportohet për persona të lënduar.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu