• |
ide | kryesore

Goditen me sëpatë dy gra në Vlorë, dalin pamjet e ngjarjes së rëndë (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Nje ngjarja e rende ka tronditur qytetit e Vlores, ndersa raportohet se nje burre ka qelluar me sepate dy familjaret e tij, vajzen e xhaxhait dhe nusen e xhaxhait.

Ngjarja ka ndodhur ne Gumenice te Vlores, ndersa ende nuk dihet shkaqet.


Sipas informacioneve paraprake, dy te lënduarat ndodhen jashte rrezikut per jeten.

Policia po punon per kapjen e autorit dhe zbardhjen e plote te ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu