• |
ide | kryesore

Pas ndarjes nga Pamela, Adil me të dashur të re

Paparazzi, SliderNë karrierën e tij ka luajtur si mbrojtës, por ish futbollisti i Milanit Adil Rami po konfirmohet gjithnjë e më shumë si një “bomber” i vërtetë në jetën private.

Kanë kaluar vetëm pak muaj që nga koha kur ai i dha fund lidhjes dy vjeçare me yllin amerikan të kinemasë Pamela Anderson dhe menjëherë ka arritur të bëjë për vete një tjetër personazh të ekranit.

Bëhet fjalë për britaniken Chloe Sims, e cila ka treguar për “Daily Mail” se ka mbetur e befasuar nga xhentilesa e Adil Rami dhe se shumë shpejt do të takohen sërish bashkë për të kaluar disa kohë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *