• |
ide | kryesore

Zjarr në Vaun e Dejës, digjet një banesë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Nja banesë është djegur në fshatin Barbullush të Vaut të Dejës. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të marte, ndërsa për fat të mirë nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Shkak i zjarri në banesë dyshohet të jetë bërë një shkëndije elektrike.


Forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu