• |
ide | kryesore

Digjet një banesë në Vlorë, 55-vjeçari nuk arrin t’i shpëtojë flakëve

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 55-vjeçar ka humbur jetën pasi shtëpia në të cilën banonte është përfshirë nga flakët. Mësohet se viktima Gj. B jetonte i vetëm në lagjen “Rilindja”, ku rreth orës 6:20, është përfshirë nga flakët banesa e tij ku si pasojë e flakëve ai ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu