• |
ide | kryesore

Arsyeja e ndarjes së Lady Gagas me Dan Horton

Paparazzi, SliderDisa ditë më parë në mediat e huaja u publikua lajmi se këngëtarja Lady Gaga ishte ndarë pas tre muajsh lidhje nga i dashuri i saj, inxhinieri i audios, Dan Horton.

Vet këgëtarja e ka pranuar këtë fakt në dasmën e një mikeje të saj. Gjatë ditës së sotme mediat e huaja kanë publikuar se arsyeja e ndarjes mes tyre ishte fakti se Dan ishte shumë jo i matur sipas këngëtares.

Diçka e tillë ka sjellë probleme mes tyre, të cilat kanë vazhduar për disa kohë. Kjo ka çuar në vendimin e Gagës dhe Dan që të qëndrojnë ca kohë larg njëri-tjetrit. Lidhja e Gaga-s me Horton mendohet se ka nisur nisi në muajin korrik, atëherë kur të gjithë mendonin se këngëtarja do të niste një histori dashurie me Bradley Cooper.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *