• |
ide | kryesore

Dhuna tek Astiri/ Basha shkon tek Spitali Ushtarak

Arkiva, Lajme, Të fundit

Për shkak të gjendjes së rënduar me banorët e Unazës, kryetari i PD-së Lulzim Basha është nisur për në Spitalin e Traumës ku edhe do të ketë një prononcim.

Më parë ishte njoftuar për një deklaratë nga selia blu e kreut të PD-së, por nisur nga situata e rëndë, Basha ka vendosur që të shkojë tek spitali, ku ndodhen dhjetëra banorë të unazës së re të shtruar.


Ata kanë plagë të shumta, nga dhuna e policisë.

10 Comments

 1. ik mor pidhropsh se ti ke pjese bashk me ramen dhe ato kurvat oligarke ulaj&co ne kete afere dhe del e ben si byth e bukur ne tv

  Kastile nuk i nxorre kurvat e partis sot

 2. Basha ky bashibozuk i Rames. Ky qelbesire eshte po aq fajtor sa Rama. Shqiperia zjen kurse ky legen thote do bejme zgjedhje ne pranvere. E shkaterroi PD.

  1. Te ishte i rames e kishte cuar berisha te olldashi me koh, basha eshte vetem nje kukull e berishes. Berisha si lojtar shahu i permasave boterore ka hyre ne marreveshje me ramen, kostot ia mban basha, benefitet i mban vete. Te shofim a do e lere berisha kukullen e vet te kenaqet duke u bere km kukull apo do ia jape partine ndonje figure pa kosto (sigurisht nen tutelen e tij)

   Loje e thelle, si gjithmone e ha populli

 3. O lilo nderroje modelin e flokeve se dukesh si sigurims ose polic… dhe mos ik ne spital me makine lluksi, dhe leket per astirin mos ja kerkoni popullit por ler shtepine tende, ai tjetri ate te surrelit etj…

 4. Boll shkele premtimet se le name o burre, nese te ka ngel pike burrnie. I the banoreve qe do ta mbronit me force dhe i shite prap. Gjitmone e me shume po ma mbush mendjen qe je vete i shit tek Rama.

 5. Ky vrau me 21 janar plagosi njerez dhe nuk u vizitua nga ky pusht burre,sot ben sikur ndjen dhimbje per keta shpellare qe kane vjedhur token e tjetrit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu