• |
ide | kryesore

Përfundon takimi me Bashën, diplomatja amerikane:  Takimi ishte privat, nuk kam komente

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ambasadori i BE-së në Tiranë, Luigi Soreca, ambasadori Gjerman në Tiranë, ai i Britanisë së Madhe dhe e ngarkuara me punë e ShBA, Leyla Moses-Ones kanë shkuar në selinë e Partisë Demokratike, për tu takuar me kryedemokratin, Lulzim Basha.

Në përfundim të takimit, e ngarkuara me punë e SHBA,  Leyla Moses-Ones, nuk pranoi të bënte komente rreth asaj çfarë diskutoi me Bashën. E pyetur nga gazetarët ajo ka thënë thjesht: Takimi ishte privat, nuk kam komente.


Bashkë me të në takim tek Lulzim Basha ishin edhe ambasadori i BE-së, ambasadori i Gjermanisë dhe i Britanisë.

2 Comments

  1. KJO VETEM PER PLITIKEN E SHBA NUK PUNON KJO NUK E KUPTOJ POR ME E PAKTA PUNON PER SORASIN QE E COM UIJN NE MULLIRIN E RUSI SKA MUNDESI QE KJO TE PUNOJ PER DEPERTAMENTIN AMERIKAN DHE PRESIDENTIN TRAMP.KJO NUK E DI ……………….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu