• |
ide | kryesore

VIDEO/ Albin Kurti në siklet me qytetarin që e pret me thirrjet: “Parti-Enver”

Lajme, Të fundit

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe njëkohësisht kryeministri i ardhshëm i Kosovës është vënë në siklet teksa priste avionin në një aeroport.

Në videon e publikuar online duket një burrë që i afrohet Kurtit dhe pasi bën shqiponjën me duar nis të thërrasë: “Parti Enver! Parti Enver! Parti Enver! Jemi gati kurdoherë. Rroftë kryeministri i Kosovës”.


Kurtit buzëqesh, por duket se është në siklet dhe i bën me dorë që të ulet. ©LAPSI.al

2 Comments

    1. O Katnar di te lexosh ti? Ky qytetari duket enverist dhe jo Albini.Te te ngjitet nje enverist ne rruge nuk do te thote se behesh dhe ti enverist

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu