• |
ide | kryesore

Vuçiç shtrohet me urgjencë në Spitalin Ushtarak të Serbisë

Lajme, Të fundit

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç është shtruar në spital për shkak të problemeve me zemrën. Një zyrtar i qeverisë bën me dije se gjendja e tij është stabilizuar.


Vuçiç është shtruar në spitalin ushtarak në Beograd për shkak të problemeve mbrëmjen e djeshme. Lajmi është konfirmuar sot nga zyra e tij cila ka njoftuar më vonë se presidenti ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.


10 Comments

  1. Sorosi ja paska dhon mjellin pa pre mire ne oher se dhe ky i joni ishte pjerdh nga turinjt. Sdo na hapet mini shengeni moj aman po na i gjeti gje kta liderat globale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu