• |
ide | kryesore

Atentati ndaj Arjan Ndojit/ Kejvina Kthella kërkesë Krimeve të Rënda: Hiqni sekuestron ndaj makinës, celularit dhe llogarive bankare

Arkiva, Lajme, Të fundit

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, i ka bërë kërkesë Gjykatës së Krimeve të Rënda që t’i heqin sekuestron e automjetit, celularit dhe llogarive bankare.


Kërkesa e Kthelës do të shqyrtohet nga gjykatësja Daniela Shirka.


Sekuestrimi e mjetit, celularit dhe llogarive bankare të Kthellës u bë për llogari të hetimit të atentatit ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndoj.

Kthella rezultoi se kishte njohje me personin e vetëm të arrestuar deri më tani si autor i atentatit, Redjan Rraja. Pas arrestimit të Rrajës, policia mori në pyetje vajzën e njohur të showbizit shqiptar, për ta pyetur lidhur me lëvizjet e tij para atentatit, pasi në telefonin e 34-vjeçarit u zbuluan telefonatat e shpeshta me Kthellën.

Në atentatin te mbikalimi i Shkozetit mbeti i plagosur prokurori Ndoj, Aleksander Laho alias Pëllumb Muharremi, i njohur si “Rrumi” i Shijakut, dhe Andi Maloku. Ky i fundit ndërroi jetë pak ditë më pas.

11 Comments

  1. Boo bo.. Vipat shqiptare, dashnorja e bukuroshit nga fushe-kruja. Ne Europe femrat e bukura synojne futbollistet me shume leke, ne shqiperi mafjozet. Trendi shqiptar.
    Nejse pune kurvash!

  2. E shkreta…. Me dhimbsen.. Kto.. Femra keshu… Po me shume me dhimbsen… Gazetaret shqiptar.. Qe merren…. Me.. Prostituta…. Po.. Ka plot.. Ne rruge.. Nuk keni nevoje.. Te merreni me Kejvinen.. O jaho

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu