• |
ide | kryesore

Gjirokastër, burri hidhet nga ura e Ali Pashait

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër mëngjesin e sotëm.

Një burrë është hedhur nga ura e Ali Pashait në lagjen Dunavat, Gjirokastër.


Mësohet se ai është identifikuar si, Servet K., dhe sipas policisë është hedhur nga 40 metra lartësi.

Burri ka ndërruar jetë menjëherë. Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu